2017 - U19 - MU: FC Hradec Králové U19 - Bohemians Praha 1905 U19 4:0 (2:0)

Název

Popis

Branky: 23´Samko, 39´Firbacher, 61´Rajnoch, 79´Doležal

Sestava: Brát - Finěk, Ptáček, Havel, Kadlec - Doležal, Samko, Soukeník, Čáp (47´Rajnoch), Horák (78´Vencl) - Firbacher (71´Nemšovský)

Hodnocení: Do utkání jsme vstoupili velmi nervózně a první desetiminutovka byla z naší strany hodně neurovnaná. Soupeř se navíc dostal do nebezpečného brejku, který naštěstí hráči soupeře špatně vyřešili. My jsme se postupem času začali osmělovat a výsledkem toho byla vedoucí branka Samka. Od tohoto momentu jsme definitivně přebrali otěže zápasu a do poločasu jsme přidali druhou branku po individuální akci Firbachera. Druhý poločas jsme stále více unaveného soupeře přeběhali a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Po gólech Rajnocha a Doležala bylo skóre už 4:0. Jsme rádi, že jsme do soutěže vstoupili vítězně po dobrém a zodpovědném výkonu. Musíme zůstat nohama na zemi a stejný výkon předvést i v dalším utkání.