2016 - MU: FC Hradec Králové U19 - FC Zbrojovka Brno U19 1:4 (0:1)

Název

Popis

branka: 73´Šípek (p. k.)

sestava: Jech Marek - Hašek Dominik, Čech František, Martinec Jakub, Křížek Daniel - Soukeník Dominik (59' Mokrejš Jakub), Jukl Robert - Miker Jiří, Čáp Roman (65' Bičiště Dominik), Kadlec Jan - Šípek Jakub

Hodnocení, Karel Havlíček - trenér: Dnešní utkání bylo v režii hostů z Brna, kteří vyhráli páté utkání vřadě, a vzhledem k předvedené hře není divu. Po ne zrovna ideálním týdenním tréninkovém procesu, kdy jsme kvůli zraněním měli více hráčů "mimo hru" , jsme do utkání vstupovali s menší obavou, jak to tito hráči zvládnou. První poločas ovlivnila právě obrovská hrubka jednoho z nich, Kuby Martince, a soupeř šel do kabin s jednobrankovým vedením. Do druhé poloviny utkání jsme vstupovali s nadějí na otočení výsledku, ale brzký gól Zbrojovky nám vzal vítr z plachet. Za stavu 0:3 nám svitla naděje po snížení Šípka z penalty za sražení Mikera. Vzápětí měl vekou šanci opět Šípek, ale hradbu těl na 2:3 neprostřelil, a tak konečnou podobu výsledku dalo Brno brankou v poslední minutě.