2017 - PU: FC Hradec Králové U19 - SK Převýšov muži 1:3 (0:0)

Název

Popis

branka: Čáp (pen.)

sestava: Jech Marek (45' Šeba Jaroslav) - Hašek Dominik, Vukčevič Danilo, Čech František, Křížek Daniel (45' Petřík Jakub) - Vencl David, Jukl Robert, Soukeník Dominik (45' Brůža Pavel), Kadlec Jan - Čáp Roman, Bičiště Dominik (40' Šedivý David)

Hodnocení, Karel Havlíček - trenér: Pro náš tým vynikající utkání s výborným soupeřem. První poločas jsme odehráli o mnoho lépe než druhý. Převýšov ve druhé půli stupňoval tlak, začal si vytvářet příležitosti a hodně standardních situací, které o výsledku nakonec rozhodly. Naše nedůslednost při nich a zkušenost hostů při jejich realizaci zajistily konečný výsledek, který jsme korigovali až v závěru z penalty.